Itališka "pasta" su midijomis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Itališka "pasta" su midijomis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

400 g kokybiškų makaronų,
1 kg nelukštentų midijų,
1/2 stiklinės vandens,
100 g paprasto sauso baltojo vyno,
2-3 skiltelės česnako,
1 saujelė šviežių petražolių,
1/2 šaukštelio japoniškų žaliųjų krienų wasabi,
2 pomidorai.

GAMINIMAS:

Išvirkite makaronus. Į gilią keptuvę sudėkite nuplautas midijas ir kelias minutes pakaitinkite, kol atsivers geldelės. Neatsivėrusias išrinkite-jos netinkamos valgyti. Supilkite vandenį ir vyną. Įmeskite nuluptus, bet nesmulkintus česnakus ir petražoles.

Į susidariusį skystį įmaišykite krienus. Pomidorus nulupkite, susmulkinkite ir taip pat sukrėskite ant midijų. Kelias minutes viską patroškinkite ir uždėkite ant nusunktų makaronų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668