Šokoladiniai blyneliai su abrikosais ir varške receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šokoladiniai blyneliai su abrikosais ir varške


INGREDIENTAI:

50 g sviesto,
1 stiklinė pieno,
3 kiaušiniai,
1 stiklinė miltų,
80 g tarkuoto pieniško šokolado,
100 g migdolų drožlių,
6 džiovinti abrikosai,
1/2 varškės su vanile,
3 šaukštai cukraus pudros,
2 šaukštai citrinos sulčių,
1 šaukštas aliejaus,
druska.


GAMINIMAS:

Sviestą išlydyti ir padėti, kad atauštų. Pieną suplakti su kiaušiniais, miltais, druskos ir pusę kiekio šokolado. Sudėti drungną sviestą ir viską gerai išmaišyti. Aliejuje iškepti 6 lietinius blynus. Migdolų drožles paspraginti keptuvėje be riebalų. Džiovintus abrikosus užplikyti ir truputį palaikyti
karštame vandenyje, kad suminkštėtų ir supjaustyti. Varškę sutrinti su cukraus pudra ir citrinos sultimis. Įdėti 2/3 abrikosų ir migdolų ir sumaišyti.
Lietinius tolygiai aptepti varške su abrikosais ir migdolais. Suvynioti ir supjaustyti į tris dalis. Pjaustant peilį pavilgyti karštame vandenyje. Sudėjus į lėkštes lietinius pabarstyti likusiais abrikosais, migdolais ir tarkuotu šokoladu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668