Šviežių daržovių salotos su feta receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šviežių daržovių salotos su feta


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

200 g fetos,
sezamų sėklų ir smulkintų pistacijų sūrio gabalėliams apvolioti,
1 ilgavaisis agurkas,
1 nedidelė raudona saldžioji paprika,
200 g vyšninių pomidorų,
50 g "Mache" salotų,
50 g "tradicinių"salotų,
100 g juodųjų alyvuogių,
100 g mėlynųjų vynuogių.

P a d a ž u i:
3 šaukštai medaus,
2 šaukšteliai garstyčių,
3 šaukštai alyvuogių aliejaus,
1/2 šaukštelio acto,
džiovintų bazilikų.

GAMINIMAS:

Fetą supjaustykite mažais kubeliais ir padalykite į dvi dalis: vienus apvoliokite sezamų sėklomis, kitus - smulkintomis pistacijomis. Į didelį dubenį dėkite susmulkintus agurkus, paprikas, per pusę perpjautus pomidoriukus, ant jų - suplėšytus salotų lapus.

Alyvuoges ir vynuoges perpjaukite pusiau, išimkite kauliukus ir dėkite į dubenį su salotomis. Padažui skirtą medų truputį pašildykite, kad suskystėtų. Gerai sumaišykite su garstyčiomis ir aliejumi. Pagal skonį pagardinkite actu ir bazilikais. Užpilkite ant salotų. Prieš patiekdami šias salotas sumaišykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668