Kiaušinienė "Adomas ir Ieva" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušinienė "Adomas ir Ieva"


INGREDIENTAI:

2 kiaušinių,
100 g pomidorų,
100 g obuolių,
150 g fermentinio sūrio,
druskos,
pipirų,
20 g sviesto.


GAMINIMAS:

Į įkaitintą nedidelę keptuvę ar kepimo indą su sviestu vienoje pusėje sudėkite griežinėliais supjaustytus pomidorus, kitoje - obuolius. Pomidorus pabarstykite druska. Į keptuvės vidurį įdėkite sūrio stačiakampius taip, kad keptuvė būtų padalinta perpus.

Pomidorai būtų atskirti nuo obuolių. Į kiekvieną pusę įmuškite po kiaušinį, baltymus pabarstykite druska, trynius - pipirais. Kepkite, kaip įprastą kiaušinienę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668