Kiaušinienė "Adomas ir Ieva" receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaušinienė "Adomas ir Ieva"


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

2 kiaušinių,
100 g pomidorų,
100 g obuolių,
150 g fermentinio sūrio,
druskos,
pipirų,
20 g sviesto.

GAMINIMAS:

Į įkaitintą nedidelę keptuvę ar kepimo indą su sviestu vienoje pusėje sudėkite griežinėliais supjaustytus pomidorus, kitoje - obuolius. Pomidorus pabarstykite druska. Į keptuvės vidurį įdėkite sūrio stačiakampius taip, kad keptuvė būtų padalinta perpus.

Pomidorai būtų atskirti nuo obuolių. Į kiekvieną pusę įmuškite po kiaušinį, baltymus pabarstykite druska, trynius - pipirais. Kepkite, kaip įprastą kiaušinienę.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668