Pomidorų ir salierų pagardas "Kvapusis" receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pomidorų ir salierų pagardas "Kvapusis"


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

2 saujų juodųjų alyvuogių be kauliukų,
2-3 salierų stiebų,
saujos džiovintų pomidorų,
2 šaukštų balzaminio acto,
alyvuogių aliejaus,
druskos,
pipirų.

GAMINIMAS:

Sukapokite alyvuoges, džiovintus pomidorus, salierų stiebus ir viską kruopščiai išmaišykite. Smulkinkite stambiau arba smulkiau-kaip jums patinka. Tuomet viską sudėkite į dubenį kartu su susidariusiomis sultimis.

Įpilkite balzaminio acto, aliejaus, gerai išmaišykite. Įberkite pipirų, jei reikia - druskos. Galite įpilti šlakelį vandens ir šiek tiek palaikyti, kad susimaišytų visi skoniai.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668