Maltinukai su avižiniais dribsniais ir sūriu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Maltinukai su avižiniais dribsniais ir sūriu


INGREDIENTAI:

400 g mėsos faršo (kiaulienos arba jautienos),
1 šaukšto krakmolo,
75 g avižinių dribsnių,
150 g vandens,
100 g sūrio,
aliejaus kepti,
žiupsnelio druskos,
pipirų.


GAMINIMAS:

Puode sumaišykite krakmolą, avižinius dribsnius, vandenį ir 10 min. palaikykite. Į mėsos faršą įberkite druskos, pipirų, sudėkite avižinių dribsnių masę ir gerai išmaišykite. Suformuokite nedidelius vamzdelius.

Tada sūrį supjaustykite stambesniais apie 1 cm storio šiaudeliais, dėkite į mėsos vamzdelio vidų ir užtaisykite kraštus, kad jo nesimatytų. Paruoštus vamzdelius šiek tiek palaikykite šaldytuve. Keptuvėje įkaitinkite aliejų ir iškepkite. Į stalą patiekite su bulvėmis ir daržovėmis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668