Ledai Semifredo (Julija Vysockaja) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ledai Semifredo (Julija Vysockaja)


INGREDIENTAI:

stiklinė skrudintų lazdynų riešutų,
150 g cukraus,
3 šaukštai vandens,
3 kiaušiniai (baltymus atskirkite nuo trynių),
360 ml grietinėlės,
žiupsnelis druskos.


GAMINIMAS:

Iš 100 g cukraus išvirkite karamelę ir suberkite į ją riešutus. Sustingus karamelei, riešutus susmulkinkite arba suskaldykite kočėlu. Išplakite 3 trynius, 50 g cukraus ir 360 ml grietinėlės. Į gautą mišinį įmaišykite smulkintų riešutų.

Išplakite 3 baltymus su žiupsneliu druskos ir atsargiai įmaišykite plakinį į trynių ir riešutų mišinį. Sudėkite į ledinę mažiausiai 40 minučių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668