Sojų paplotėliai sūrio tešloje receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sojų paplotėliai sūrio tešloje


INGREDIENTAI:

100 g sojų paplotėlių,
1 l vandens,
2 šaukštų sojų padažo,
2 šaukštų Vorčesterio padažo,
30 g kapoto kumpio arba 100 g kiaulienos kumpio,
50 g pievagrybių,
poro,
2 šaukštų sviesto,
aliejaus,
druskos,
pipirų.

T e š l a i:
2 kiaušinių,
150 g miltų,
50 g krakmolo,
stiklinės pieno,
50 g tarkuoto fermentinio sūrio.


GAMINIMAS:

Sojų paplotėlius ir sojų kapotą kumpį užpilkite 1,5 l verdančio vandens, supilkite padažus ir virkite 20 minučių. Svieste pakepinkite smulkiai supjaustytą porą, pievagrybius ir kumpį. Įberkite druskos, pipirų ir troškinkite, kol suminkštės.

Sojų paplotėlius įpjaukite ir įdarykite paruoštu įdaru. Susmeikite mediniais smeigtukais. Pavilgykite pagamintoje tešloje ir kepkite įkaitintame aliejuje ant silpnos ugnies.


Sojų paplotėlius ir sojų kapotą kumpį užpilkite 1,5 l verdančio vandens, supilkite padažus ir virkite 20 minučių. Svieste pakepinkite smulkiai supjaustytą porą, pievagrybius ir kumpį.

Įberkite druskos, pipirų ir troškinkite, kol suminkštės. Sojų paplotėlius įpjaukite ir įdarykite paruoštu įdaru. Susmeikite mediniais smeigtukais. Pavilgykite pagamintoje tešloje ir kepkite įkaitintame aliejuje ant silpnos ugnies.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668