Vaniliniai ledai (Julija Vysockaja) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaniliniai ledai (Julija Vysockaja)


INGREDIENTAI:

1 l grietinės (33 proc. riebumo),
vanilės sėklos iš 2 ankštelių (pačios ankštelės taip pat pravers),
8 tryniai,
170 g cukraus pudros arba labai smulkaus cukraus.


GAMINIMAS:

Į sunkų puodą supilkite grietinėlę, suberkite vanilės sėklas, įmeskite ir ankšteles. Pakaitinkite, bet jokiu būdu neužvirkite. Trynius plakite su cukrumi, kol plakinys taps šviesus ir standokas. Net plaktuvu plakti reikia 6-8 minutes. Įpilkite šiek tiek šiltos grietinėlės. Išmaišykite, paskui supilkite likusią grietinėlę ir gerai išmaišykite, kad mišinys būtų vienalytis.

Ant labai menkos ugnies kaitinkite mišinį iki virimo nuolat maišant. Kai tik masė sutirštės, tuoj pat nukelkite nuo ugnies. Supilkite į plastikinį indą, atvėsinkite ir padėkite į šaldiklį 6-8 valandoms. Kas valandą ledus energingai pamaišykite mediniu šaukštu, kad jie būtų vienalyčiai ir purūs. Arba sudėkite į ledų gaminimo aparatą.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668