Jogurtinis tortas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Jogurtinis tortas


INGREDIENTAI:

180 g biskvitinių sausainių,
1 l. abrikosinio jogurto,
150 g šokoladinio glajaus,
šiek liek aliejaus,
8 šaukšteliai želatinos,
1 citrinos sultys,
250 g cukraus,
indelis konservuotų abrikosų,
250 g grietinėlės.


GAMINIMAS:

Tortinės dugną iškloti sviestiniu popieriumi, kraštus patepti aliejumi. Sutrupinti biskvitinius sausainius. Šokoladinį glajų sumaišyti su sausainiais ir šią masę sukrėsti į tortinę. Palikti, kad sustingtų. Želatiną sumaišyti su šaltu vandeniu. Užvirti citrinos sultis su 5 šaukštais vandens ir cukrumi. Truputį atšaldyti ir supilti į želatiną, kad išbrinktų. Pirma sumaišyti su 2 šaukštais jogurto, o paskui su visu kiekiu. Padėti šaltai. Nusunkti abrikosus. Grietinėlę suplakti. Sumaišyti su jogurtu. 6 šaukštus stingstančios masės tepti ant sausainių su šokoladiniu glajumi, dėti abrikosus ir užpilti likusią masę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668