Kokteilis "Džiunglės" (Julija Vysockaja) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kokteilis "Džiunglės" (Julija Vysockaja)


INGREDIENTAI:

1 mangas,
1 šviežias ananasas,
1 bananas,
100 ml sojų arba paprasto pieno (jei ruošiate kokteilį vaikams),
keli mango gabalėliai papuošti.


GAMINIMAS:

Nulupkite mangą, išimkite kauliuką ir supjaustykite minkštimą. Ananasą nuvalykite ir supjaustykite gabalėliais. Bananą taip pat nulupkite ir supjaustykite gabalėliais.

Visus produktus sudėkite į trintuvą, įmeskite daug ledo arba įpilkite pieno, jei ruošiate vaikams, ir plakite, kol neliks jokių gumulėlių. Patiekite aukštose stiklinėse. Galima papuošti mango gabalėliais, kad kokteilis atrodytų ypač šventinis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668