Bandelės su varške (Julija Vysockaja) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bandelės su varške (Julija Vysockaja)


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
100 g miltų,
125 g šalto sviesto,
75 g cukraus,
jūros druskos,
1 kiaušinis,
1 trynys patepti.

Į d a r u i:
300 g sausos varškės,
1 kiaušinis,
sauja razinų,
50 ml konjako,
2 šaukštai cukraus,
jūros druskos.

GAMINIMAS:

Orkaitę įkaitinkite iš anksto iki 180 laipsnių karščio. Sviestą sukapokite su miltais, padarykite krūvelę. Šiek tiek paplakite kiaušinį, įbėrus cukraus ir druskos. Krūvelėje padarykite duobutę ir supilkite į ją kiaušinį. Suminkykite tešlą. Jei tešla per sausa ir byra, galima įmaišyti kelis šaukštus šalto vandens, kol tešla pasidarys tąsi.

Suridenkite tešlą į rutulį, apvyniokite plėvelę ir palaikykite šaldytuve mažiausiai valandą (tokią tešlą šaldytuve galima laikyti keletą dienų). Iškočiokite iš tešlos 5 mm storio lakštą, išpjaukite 10 cm skersmens skritulėlius.

Į kiekvieno skritulėlio vidurį padėkite po 2 šaukštus įdaro, užlankstykite kraštus, suteikiant bandelės formą, patepkite tryniu, atskiestu su vandeniu, pašaukite į orkaitę 20-25 minutėms. Kepkite, kol įgis aukso atspalvį.

Į d a r a s. Razinas nuplaukite ir pamerkite konjake 30-40 minučių. Varškę gerai ištrinkite su kiaušiniu, cukrumi ir druska. Įmaišykite razinų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668