Kokosinukai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kokosinukai


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

apie 500 g kokosų drožlių (geriau turėti daugiau, kad nepritrūktumėte),
indelio kondensuoto pieno,
migdolų (jų reikės, kiek bus rutuliukų).

GAMINIMAS:

Į dubenį supilkite kondensuotą pieną, paskui-kokoso drožles. Kokoso drožlių reikia tiek, kad neliktų kondensuoto pieno pertekliaus-masė turi būti labai tiršta (geriau daugiau kokosų nei per mažai). Tada masę uždenkite ir kuriam laikui palikite (geriausiai nakčiai). Kondensuotas pienas turi gerai susigerti į kokoso drožles.

Kepimo skardą išklokite kepimo popieriumi. Iš masės formuokite rutuliukus. Į kiekvieno vidų įsprauskite po migdolą. Rutuliukus sudėkite į skardą ir šaukite į karštą orkaitę. Orkaitė turi būti apie 150 laipsnių karščio. Kepkite, kol rutuliukų paviršius truputį pagels. Ištraukus palikite atvėsti. O tada jau galite patys vaišintis ir svečius vaišinti.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668