Malaiziškai paruoštos daržovės su aštriu padažu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Malaiziškai paruoštos daržovės su aštriu padažu


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 500 kcal

200 g šparaginių pupelių,
1/2 žiedinio kopūsto,
2 morkos,
2 nebirios bulvės,
2 šviežios aitrios paprikos,
4 valg. š. kokosų dribsnių,
1/2 arb. š. kiniškų prieskonių,
1/2 indelio natūralaus jogurto,
1 arb. š. kario,
1 valg. š. sezamo grūdelių.

GAMINIMAS:

pupeles nuplaukite, galiukus nupjaukite ir supjaustykite įžambiais gabaliukais. Žiedinį kopūstą nuplaukite ir išskaidykite mažomis roželėmis. Morkas ir bulves nuskuskite ir supjaustykite kiniškai-įstrižais, pailgais griežinėliais. Aitriąsias paprikas supjaustykite žiedeliais, sėklas pašalinkite. Užmerkite kokosų dribsnius.

Visas daržoves sumaišykite inde, pabarstykite kiniškais priekoniais, užpilkite vandeniu, kad daržovės būtų apsemtos. Patroškinkite ant mažos ugnies 15 minučių. Nuimkite nuo viryklės ir nupilkite skystį. Jogurtą, nuvarvintus kokosų dribsnius ir karį sumaišykite, užpilkite daržoves ir palaikykite 5 minutes ant šiltos viryklės, bet nevirkite. Sezamo grūdelius pakepinkite ant keptuvės ir pabarstykite jais patiekalą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668