Bulviniai sklindžiai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulviniai sklindžiai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 4416 kcal

500 g birių bulvių,
25 g mielių,
1/8 l pieno,
100 g sviesto,
50 g cukraus,
3 kiaušiniai,
250 g miltų,
druskos,
50 g kapotų migdolų,
50 g razinų.

Be to:
ruebalų kepti,
cukraus pudros,
cinamono.


GAMINIMAS:

Bulves nuplaukite ir išvirkite su lupenomis. Gerai nugarinkite, nulupkite ir sugrūskite grūstuve. Palikite, kad atauštų. Mieles sumaišykite su pienu ir padėkite šiltai 15 minučių, kad mielės pakiltų. Sviestą pakaitinkite ir sumaišykite su cukrumi. Vieną po kito įmuškite ir išmaišykite kiaušinius, paskui ir mieles su pienu.

Tuomet sudėkite bulvių masę, miltus, žiupsnį druskos, taip pat suberkite migdolus ir razinas. Išminkykite lygią tešlą. Uždenkite ir palaikykite šiltai 30 minuči, kad pakiltų. Kepimo formoje pakaitinkite daug riebalų-maždaug per du pirštus nuo dugno. Iš tešlos arbatiniu šaukšteliu padarykite mažus graikinio riešuto dydžio rutuliukus ir kepkite juos karštuose riebaluose (maždaug 24 sklindžius). Cukraus pudrą sumaišykite su cinamonu ir pabarstykite sklindžius.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668