Bulvės Macaire receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvės Macaire


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1600 kcal

1,2 miltingų bulvių,
60 g sviesto,
druskos,
baltųjų pipirų,
40 g sviesto kepti.


GAMINIMAS:

Bulves nuplaukite šepetėliu po tekančiu vandeniu. Gerai nuvarvinkite. Neteptoje riebalais skardoje ties orkaitės viduriu kepkite 30 minučių 240 laipsnių karščio temperatūroje. Skardą išimkite. Bulves dar karštas nulupkite peiliu. Sudėkite į dubenį ir sutrinkite šakute. Įdėkite sviesto, pabarstykite druska ir pipirais.

Pusę sviesto pakaitinkite keptuvėje. Sudėkite pusę bulvių masės ir ją išplokite. 3 minutes paskrudinkite. Išimkite neilgam ant dangčio, po to neapkepusia puse vėl sudėkite į keptuvę ir dar 3 minutes pakepkite.

Bulvių plokštainį išimkite ir padėkite šiltai. Likusį sviestą pakaitinkite keptuvėje ir iškepkite kitus plokštainius. Išdėliokite ant didelės lėkštės. Galima plokštainius supjaustyti. Tinka kaip garnyras prie žvėrienos patiekalų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668