Bulvių ir silkių salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvių ir silkių salotos


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 3320 kcal

4 silkės filė gabaliukai,
100 g keptos veršienos riekutėmis,
1 didelis konservuotas agurkas,
2 rūgštoki obuoliai,
2 ryšulėliai salierų,
50 g graikinių riešutų,
4 bulvės su lupenomis,
4 valg. š. vyno acto,
druskos,
juodųjų pipirų,
200 g majonezo,
4 valg. š. jogurto,
žiupsnis imbiero,
kelios pipirnių šakelės,
1/2 ryšulėlio svogūnų laiškų.


GAMINIMAS:

Silkės filė trumpai pamirkykite. Silkę, veršieną, agurką ir nuluptus obuolius supjaustykite rėžiukais. Salierų kotelius nuplaukite ir supjaustykite mažais gabaliukais, o lapelius pasidėkite šalia. Salotų ingredientus sumaišykite inde su actu, trupučiu druskos ir pipirais. Pastatykite neilgam į šalį.

Majonezą sumaišykite su jogurtu ir imbieru. Žalumynus susmulkinkite ir kartu su majonezu sumaišykite su kitais salotų ingredientais. Papuoškite salierų lapeliais. Salotas, jei įmanoma, palaikykite 1-2 valandas, kad susimaišytų skoniai ir kvapai, ir tuomet neškite ant stalo.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668