Žieminės salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žieminės salotos


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 920 kcal

350 g nebirių bulvių,
250 g raudonųjų burokėlių,
250 g saliero šaknies,
4 valg. š. acto,
2 maži svogūnai.

M a r i n a t a s:
6 valg. š. aliejaus,
2 valg. š. acto,
druskos,
baltųjų pipirų,
žiupsnis cukraus.

Be to:
1 valg. š. ką tik sutarkuotų krienų,
2 kietai virti kiaušiniai,
1/2 krepšelio pipirnių.


GAMINIMAS:

Bulves ir burokėlius nuplaukite šepetėliu šaltame vandenyje. Salierą nulupkite ir nuplaukite. Atskiruose trijuose puoduose viską išvirkite. Virdami burokėlius ir salierą, įpilkite po 2 valg. š. acto. Bulves virkite 25 minutes, burokėlius-20, o salierus-15 minučių.

Svogūnus nulupkite ir susmulkinkite. Salierą supjaustykite plonais rėžiukais. Burokėlius nulupkite ir taip pat supjaustykite plonais rėžiukais. Bulves perpilkite šaltu vandeniu, nulupkite, supjaustykite plonais rėžiukais. Viską sudėkite į dubenį, bet nemaišykite.

Marinatui sumaišykite inde aliejų su actu. Įberkite druskos, pipirų ir cukraus. Užpilkite marinatu salotas. Uždenkite or palikite ramiai 30 minučių. Tuomet apiberkite krienais. Salotas atsargiai išmaišykite. Sudėkite į salotinę. Kiaušinius nulupkite ir supjaustykite ketvirčiais.

Papuoškite jais salotų pakraščius. Pipirnes nuplaukite ir nusausinkite. Nupjaukite mažus pipirnių kuokštelius ir jais papuoškite tarpus tarp kiaušinių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668