Skrebučiai, įdaryti daržovių ragu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skrebučiai, įdaryti daržovių ragu


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2440 kcal

D a r ž o v i ų ragu:
1 svogūnas,
200 g morkų,
200 g kaliaropių,
200 g cukinijų,
30 g sviesto arba margarino,
druskos,
baltųjų pipirų,
150 g Crėme fraiche.

S k r e b u č i a i:
10 vidutinio dydžio nebirių bulvių,
druskos,
baltųjų pipirų,
100 g anties taukų.


GAMINIMAS:

Daržovių ragu: nulupkite svogūnus, perpjaukite pusiau ir supjaustykite griežinėliais. Morkas nuskuskite, kaliaropes nulupkite, nupjaukite cukinijų galus. Viską supjaustykite smulkiais rėžiukais. Sviestą arba margariną pakaitinkite keptuve, pakepinkite jame daržoves, pabarstykite druska ir pipirais.

Sudėkite Crėme fraiche ir ant vidutinės ugnies užvirkite. Bulves nuplaukite, nuskuskite ir stambiai sutarkuokite (burokine tarka). Pabarstykite druska ir pipirais. Anties taukus ištirpinkite keptuvėje ir ant vidutinės ugnies iškepkite maždaug per 10 minučių mažus plokščius bulvinius skrebučius.

Iškeptus padėkite šiltai. Tarp dviejų skrebučių įterpkite daržovių ragu ir neškite ant stalo.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668