Bulvių tyrė su varškės sūriu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvių tyrė su varškės sūriu


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 360 kcal

250 g miltingų bulvių,
20 g sviesto,
6 valg. š. pieno,
50 g varškės sūrio,
druskos,
muskato riešuto.

GAMINIMAS:

Bulves švariai nuplaukite ir išvirkite su lupenomis. Karštas nulupkite ir sugrūskite ar pertrinkite per sietą. Sviestą ištirpinkite puode, sudėkite sūrį ir sutrupinkite per sietą. Sviestą ištirpinkite puode, sudėkite sūrį ir sutrupinkite jį šakute.

Bulvių masę užpilkite pienu ir išmaišykite maišikliu. Pabarstykite druska ir muskatu, dar kartą užvirkite ir tuojau pat neškite ant stalo.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668