Skrebučiai su kilke receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skrebučiai su kilke


INGREDIENTAI:

6-8 riekės duonos,
60 g sviesto,
6-8 kilkės,
1-2 pomidorai ar svogūnai.


GAMINIMAS:

Ant sviestu apteptų duonos riekelių uždėkite kilkės filė. Kad gautumėte filė iš visos kilkės, reikia įpjauti jai galvą iš "pakaušio" pusės, nesiekiant stuburo, ir staigiu judesiu (kaire ranka prilaikant kilkės nugarėlę) nutraukite žemyn kilkės galvą kartu su viduriais ir stuburu.

Ant kiekvieno sumuštinio uždėkite griežinėlį pomidoro ar svogūno. Kepkite karštoje orkaitėje tol, kol kilkė suminkštės, o duona pasidarys traški.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668