Sluoksniuotos grybų salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sluoksniuotos grybų salotos


INGREDIENTAI:

300 g šviežių pievagrybių,
4 kiaušiniai,
2 didelės bulvės,
150 g marinuotų agurkų,
2 raudonieji svogūnai,
majonezo,
šaukštas sviesto,
žalumynų.


GAMINIMAS:

Grybus smulkiai supjaustykite ir pakepinkite svieste, atvėsinkite. Bulves ir kiaušinius išvirkite, atvėsinkite. Marinuotus agurkus, kiaušinius, bulves, raudonuosius svogūnus supjaustykite smulkiais kubeliais.

Salotinėje išdėliokite sluoksniais:
1 sluoksnis-kiaušiniai, 2 sluoksnis-majonezu aptepti raudonieji svogūnai,
3 sluoksnis-pievagrybiai, 4 sluoksnis-majonezu apteptos bulvės, 5 sluoksnis-marinuoti agurkėliai, 6 sluoksnis-majonezu aptepti kiaušiniai, 7 sluoksnis-raudonieji svogūnai, 8 sluoksnis-majonezu aptepti ir žalumynais apibarstyti pievagrybiai. Kas antrą sluoksnį truputį pasūdykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668