Greitas žaliosios citrinos pyragas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Greitas žaliosios citrinos pyragas


INGREDIENTAI:

P a g r i n d u i:
200 g sausainių,
2 šaukštų cukraus,
100 g išlydyto sviesto.

Į d a r u i:
1 skardinės (400 g)kondensuoto pieno su cukrumi,
4 žaliųjų citrinų (arba 4 mažų citrinų) sulčių,
200 ml plaktos grietinėlės.


GAMINIMAS:

Sausainius sutrupinkite virtuvės kombainu arba įdėję į maišelį sugrūskite grūstuvu. Sudėkite išlydytą sviestą ir rudąjį cukrų, išmaišykite. Prispauskite prie 24 cm skersmens atsidarančios kepimo popieriumi išklotos formos dugno ir kraštų. Jei naudojate neatsidarančią formą, prieš tai ištepkite ją išlydytu sviestu.

Kol ruošiate įdarą, į formą sudėtą pagrindą palaikykite šaltai. Ruošdami įdarą išspauskite per pusę perpjautų žaliųjų citrinų sultis. Išplakite grietinėlę, sumaišykite su kondensuotu pienu ir citrinų sultimis. Supilkite įdarą ant pagrindo. Šakute padarykite norimą raštą ir laikykite šaldytuve, kol patieksite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668