Šaltas šokoladinis pyragas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šaltas šokoladinis pyragas


INGREDIENTAI:

250 g avižinių sausainių,
150 g pieniško šokolado,
150 g juodojo šokolado,
100 g sviesto,
100 ml šviesaus sirupo,
100 g marmelado,
60 g razinų,
60 g graikinių riešutų,
1 šaukštelio vanilinio, miltinio cukraus.


GAMINIMAS:

Avižinius sausainius sutrupinkite mažais gabaliukais. Razinas nuplaukite ir nusausinkite. Marmeladą ir graikinius riešutus supjaustykite. Viką sumaišykite. Šokoladą, sviestą, vanilinį cukrų ir sirupą išlydykite karšto vandens vonelėje, gerai sumaišykite.

Šokolado, sviesto ir sirupo mišinį supilkite į sausainių mišinį. Išmaišykite. Tešlą sudėkite ant maistinės plėvelės, suformuokite dešrą ir susukite. Laikykite šaltai 2 valandas arba per naktį. Patiekite supjaustę trikampiais gabaliukais ir papuoškite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668