Meksikietiškos tortilijos su aštria jautiena receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Meksikietiškos tortilijos su aštria jautiena


INGREDIENTAI:

apie 500-600 g jautienos kumpio ar išpjovos, supjaustytos į 4-5 gabalus,
4 galvučių svogūnų,
2 paprikų.

M a r i n a t u i:
50 ml silpno acto,
2 šaukštų alyvuogių aliejaus,
2 šaukštų skysto medaus,
2 šaukštų prieskonių su aitriosiomis paprikomis.


GAMINIMAS:

Visus marinato komponentus sumaišykite, į jį sudėkite mėsos gabalus ir marinuokite nemažiau nei 24 valandas. Mėsą kepkite kepsninėje, nuolat palaistydami marinatu. Svogūnus supjaustykite griežinėliais, paprikas-šiaudeliais.

Svogūnus apkepkite aliejuje, tada supilkite likusį marinatą, sudėkite paprikas ir kelias minutes patroškinkite. Tortilijas suvyniokite į foliją ir pašildykite kepsninėje. Mėsą supjaustykite plonomis juostelėmis ir kartu su svogūnų bei paprikų mišiniu dėkite ant tortilijų, suvyniokite ir tiekite su mėgstamu padažu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668