Rageliai su riešutais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Rageliai su riešutais


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 369 kcal

T e š l a i:
porcija sluoksniuotos mielinės tešlos, paruoštos pagal pagrindinį receptą (žiūrėk. receptus),
miltų kočioti.

Į d a r u i:
200 g maltų ir šiek tiek paskrudintų lazdyno riešutų,
65 g cukraus diabetikams arba fruktozės,
15 g kakavos miltelių,
1/2 šaukštelio vanilės miltelių,
kiaušinis,
1 1/2 šaukšto romo,
šaukštas grietinėlės,
trynys,
riebalų (formai ištepti).


GAMINIMAS:

Paruoškite sluoksniuotą mielinę tešlą ir padėkite į šaldytuvą. Per tą laiką lazdyno riešutus sumaišykite su cukrumi arba fruktoze, kakavos bei vanilės milteliais, kiaušiniu, romo ir, jei reikia, grietinėle, kad susidarytų tiršta masė. Skardą šiek tiek ištepkite riebalais. Iš tešlos ant miltais pabarstytos lentos iškočiokite 40x30 dydžio keturkampį.

Jį perpjaukite išilgai, kad išeitų du 40x15 cm dydžio keturkampiai. Kiekvieną keturkampį supjaustykite į 5 lygiašonius trikampius (13 pločio ir 15 cm aukščio). Ant kiekvieno trikampio tepkite po 25 g įdaro. Trikampius susukite pradedant nuo krašto, suformuokite ragelius ir dėkite ant riebalais išteptos skardos.

Tešlos likučius dėkite vieną ant kito ir iškočiokite 15x15 cm dydžio kvadratą. Jį perpjaukite į du trikampius ir taip pat aptepkite įdaru, susukite ir suformuluokite ragelius bei dėkite ant skardos. Ragelius apdenkite audiniu ir 30-40 min. laikykite šiltoje vietoje, kad pakiltų. Orkaitę įkaitinkite iki 200 laipsnių temperatūros. Ragelius aptepkite tryniu ir kepkite 20-25 minutes, kol parusvės. Ataušinkite ant grotelių. Iškepama 12 ragelių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668