Reino vafliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!



Reino vafliai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 208 kcal

4 kiaušiniai,
100 g sviesto,
žiupsn. druskos,
4 ml skysto saldiklio diabetikams,
2 šaukštai citrinų sulčių,
250 g miltų (Nr. 1050),
šaukštelis kepimo miltelių,
1/4 l pasukų,
riebalų (vaflinei ištepti).


GAMINIMAS:

Kiaušinių trynius atskirkite nuo baltymų ir išplakite su sviestu, druska, saldikliu bei citrinų sultimis. Miltus sumaišykite su kepimo milteliais ir po šaukštą berkite į trynių ir sviesto masę. Pilkite pasukas ir sumaišykite tirštoką tešlą.

Baltymus išplakite iki standžių putų ir atsargiai įmaišykite į tešlą. Vaflinę ištepkite riebalais ir įkaitinkite. Tešlą porcijomis pilkite į vaflinės vidurį ir uždenkite. Kepkite 3 min., kol vafliai parusvės. Patiekite tuojau pat. Iškepama 10 vaflių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668