Sluoksniuota mielinė tešla receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sluoksniuota mielinė tešla


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 138 kcal

M i e l i n e i tešlai:
350 g kvietinių rupių miltų,
25 g mielių,
35 g sviesto,
žiupsnelis druskos,
1/2 šaukštelio skysto saldiklio.

S v i e s t i e i tešlai:
150 g šalto sviesto,
50 g rupių kvietinių miltų,
kvietinių rupių miltų (kočioti).


GAMINIMAS:

Mielinei9 tešlai skirtus miltus, mieles, 175 ml šalto vandens, sviestą, druską ir skystą saldiklį 10 min. minkykite elektriniu maišikliu. Paskui sudėkite į dubenėlį, apdenkite plėvele ir 3-4 valandas laikykite šaldytuve.

Per tą laiką sviestinei tešlai skirtą sviestą suminkykite su rupiais kvietiniais miltais. Iš šio mišinio tarp dviejų pergamentinio popieriaus lakštų iškočiokite 15x20 cm dydžio keturkampį. Jį uždenkite ir dėkite į šaldytuvą.

Iš mielinės tešlos ant miltais pabarstyto stalo arba lentos iškočiokite 20x30 cm dydžio keturkampį. Vienoje mielinės tešlos lakšto pusėje dėkite sviestinės tešlos lakštą ir užklokite kita mielinės tešlos lakšto puse.

Paskui tešlą, pradedant trumpesniais kraštais, sulankstykite trigubai, kad išeitų 20x10 cm dydžio keturkampis. Tešlą įvyniokite į pergamentinį popierių ir 20 min. laikykite šaldytuve. Tešlą išimkite iš šaldytuvo ir vėl iškočiokite 20x30 cm dydžio keturkampį.

Jį vėl sulankstykite trigubai ir dar 20 min. laikykite šaldytuve. Šį procesą kartokite dar kartą. Paruoštą sluoksniuotą mielinę tešlą naudokite taip, kaip nurodyta receptuose.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668