"Kalėdinė" pliauska receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!"Kalėdinė" pliauska


INGREDIENTAI:

P u t ė s i a m s:
150 g šokolado (imkite pusę juodojo ir pusę pieniško),
3 kiaušiniai,
10 ml konjako arba trauktinės.

T e š l a i:
4 kiaušiniai,
125 g cukraus,
125 g miltų,
žiupsnelis kepimo miltelių.

K r e m u i:
2 kiaušiniai,
100 g miltinio cukraus,
200 g sviesto,
2 šaukštai kakavos arba tirpios kavos,
šaukštas konjako.

P u o š t i:
miltinio cukraus,
marcipano masės.


GAMINIMAS:

Putėsius pagaminkite iš anksto. Garų vonelėje ištirpinkite šokoladą. Taip pat vonelėje iki baltumo išsukite kiaušinių trynius su konjaku arba trauktine. Kiaušinių masę ir ištirpusį šokoladą išmaišykite. Iki purumo išplakite baltymus, įmaišykite į šokolado ir trynių mišinį. Pastatykite dviem valandoms vėsioje vietoje.

Gaminkite biskvitinę tešlą, iki putų išplakite baltymus, tada dėkite cukrų ir trynius. Miltus su kepimo milteliais sumaišykite, įmaišykite į kiaušinių plakinį. Tešlą pilkite į kepimo formą ir vidutinio karštumo orkaitėje kepkite apie 30 minučių. Biskvitą ataušinkite ir išimkite iš formos.

Tešlą ištepkite putėsiais, susukite, suvyniokite į aliuminio foliją ir palaikykite šaldytuve ne trumpiau kaip tris valandas. Gaminkite kremą. Į puodą muškite kiaušinius, po truputį berkite cukrų ir išplakite. Pakaitinkite ant silpnos ugnies, nuolat maišydami, kol cukrus ištirps.

Pamažu ataušinkite. Iki purumo išsukite sviestą. Vis maišydami plona srovele į sviestą pilkite atvėsintą kiaušinių ir cukraus mišinį. Kai kremas taps vienalytis, įberkite kakavą arba kavą, pilkite konjaką ir vėl gerai išsukite.

Išimkite pyragą iš šaldytuvo ir padenkite kremu. Šakute išraižykite griovelių. Papuoškite pyragą miltiniu cukrumi ir iš marcipano nulipdytais grybukais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668