Didelis sumuštinis su konservuota mėsa ir žalių daržovių salotomis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Didelis sumuštinis su konservuota mėsa ir žalių daržovių salotomis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 batonas arba ragaišis,
1 stiklinė grietinės,
300 g šviežių kopūstų,
1 svogūnas arba 50 g svogūnų laiškų,
1 arbat. šaukštelis garstyčių,
druskos,
1 dėžutė "Turisto pusryčių" arba "Kapoto kumpio",
1-2 pomidorai arba pipiro ankštis,
salotų arba žalumynų.


GAMINIMAS:

Batone padaroma išilginė įpjova, nesuardant apatinės plutos, arba kaip dangtelis nupjaunama viršutinė pluta; išskobiama, sutepama grietine. Kopūstai sutarkuojami arba supjaustomi, sumaigomi iki minkštumo, svogūnas sutarkuojamas. Grietinė pagardinama garstyčiomis ir druska, sumaišoma su kopūstais ir svogūnu.

Batonas prikemšamas salotų, ant viršaus sudedami susmulkinti mėsos konservai. Papuošiama šviežiais arba konservuotais pomidorais ir ankštiniais pipirais, salotomis arba žalumynais. Salotas galima paruošti ir iš nuspaustų raugintų kopūstų; tada geriau tiks juoda duona. Panašius sumuštinius galima daryti ir ant didelės stačiakampės duonos riekės.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668