Karšti sumuštiniai su daržovėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karšti sumuštiniai su daržovėmis


INGREDIENTAI:

4-6 riekės baltos duonos ir ragaišio,
20 g sviesto arba margarino,
200-250 g daržovių (morkų, pupelių, žirnelių, žiedinių kopūstų ir t.t.),
20 g sviesto,
2 arbat. šaukšteliai miltų,
1/2-1 stiklinė pieno arba grietinėlės,
4-6 maži maltiniai (muštinukai) arba 4-6 kiaušiniai,
1 pomidoras,
krapų,
druskos,
vandens.


GAMINIMAS:

Duona apkepinama. Daržovės išverdamos nedideliame pasūdyto vandens kiekyje. Galima imti vienos arba kelių rūšių daržoves, bet jos vardamos atskirai. Iš sviesto, miltų, pieno arba grietinėlės išverdamas tirštas padažas, sumaišomas su daržovėmis.

Ant kiekvieno sumuštinio uždedamas kauburėlis daržovių, ant jų-karštas mažas maltinis arba karštas virtas ar keptas kiaušinis. Sumuštiniai papuošiami pomidorų griežinėliais ir krapais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668