Karšti sumuštiniai su kumpiu ir obuoliais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karšti sumuštiniai su kumpiu ir obuoliais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

4-6 riekės baltos duonos,
20 g margarino,
200 g rūkytos krūtinėlės(kumpio, bekono),
2 obuoliai,
krienų,
1 pomidoras.

GAMINIMAS:

Didelės baltos duonos riekės iš abiejų pusių apkepinamos margarine. Ant keptos duonos uždedami plonyčiai kepto kumpio griežinėliai. Stambia tarka sutarkuoti obuoliai apkepinami kumpio taukuose, pagardinami krienais ir kalneliu sudedami ant kumpio.

Greta uždedama pomidoro griežinėlių. Patiekiama iš karto. Kad nepagadintume sumuštinio skonio, duoną, kumpį ir obuolius kepinkite atskirai.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668