Karšti sumuštiniai su kiaušiniais ir kumpiu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karšti sumuštiniai su kiaušiniais ir kumpiu


INGREDIENTAI:

4-6 riekės baltos arba juodos duonos,
20 g sviesto arba margarino,
4-6 kiaušiniai,
150 g neriebaus kumpio arba dešros,
pagal skonį druskos,
pipirų,
pomidorų tyrės arba aštraus padažo.


GAMINIMAS:

Duona iš vienos pusės apkepama, kol paskrus. Kiaušiniai sumušami taip, kad trynys liktų sveikas. Baltymai išplakami, sumaišomi su smulkiai supjaustytu kumpiu arba dešra, įdedama druskos, pipirų ir pomidorų tyrės arba padažo.

Masė kauburėliu dedama ant pakepintos duonos pusės, viduryje padaroma duobutė ir ten įpilamas sveikas trynys. Kiekvienas trynys apibarstomas druska ir pipirais. Sumuštiniai kepami 230-240 laipsnių karščio orkaitėje.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668