Karšti sumuštiniai su kepenine dešra ir pomidorų padažu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karšti sumuštiniai su kepenine dešra ir pomidorų padažu


INGREDIENTAI:

4-6 riekės ruginės duonos,
200 g kepeninės dešros,
3-4 valg. šaukštai pomidorų tyrės,
2 kiaušiniai,
1 valg. šaukštas tarkuotų džiūvėsių,
1 valg. šaukštas margarino.


GAMINIMAS:

Margarinas užtepamas ant duonos arba ištirpinamas ir sumaišomas su kitais produktais. Kepeninė dešra sumaigoma šakute ir sumaišoma su pomidorų tyre, nevirtais kiaušiniais ir tarkuotais džiūvėsiais.

Masė užtepama ant duonos, sumuštiniai sudedami į skardą ir kepami karštoje orkaitėje tol, kol sumuštiniai truputį paruduos, o kiaušiniai sukeps. Kumpį arba dešrą galima pakeisti rūkyta žuvimi, šaltu kepsniu, virta mėsa, kepta arba virta žuvimi.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668