Apelsinų ir šokolado pyragas su apelsinų šerbetu ir pasiflorų padažu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Apelsinų ir šokolado pyragas su apelsinų šerbetu ir pasiflorų padažu


INGREDIENTAI:

150 g šokolado (geriausia apelsinų skonio),
250 ml "Dansukker" šokolado skonio cukraus miltelių,
150 g nesūraus sviesto,
4 kiaušiniai,
1 valgomasis šaukštas cukraus miltelių.

A p e l s i n ų šerbetas:
150 ml vandens,
75 ml cukraus,
500 ml šviežiai spaustų apelsinų sulčių (arba apelsinų sulčių).

P a s i f l o r ų padažas:
4 pasifloros,
100 ml cukraus,
400 ml šviežiai spaustų apelsinų sulčių.

P a p u o š t i:
2 apelsinai.


GAMINIMAS:

Apelsinų ir šokolado pyragas. Šokoladą, sviestą ir šokolado skonio cukraus miltelius ištirpinkite dubenyje virš indo su karštu vandeniu. Įmuškite kiaušinių trynius ir maišykite, kol masė taps standi. Nukelkite prikaistuvį nuo ugnies ir maišykite, kol masė atvės.

Išplakite iki standžių putų kiaušinių baltymus su cukraus milteliais. Išplaktus baltymus įmaišykite į šokolado masę ir viską supilkite į sviestu išteptą apvalią kepimo formą (maždaug 23 cm skersmens). Apelsinų ir šokolado pyragą kepkite orkaitėje 170 laipsnių temperatūroje apie 30-40 minučių.

Apelsinų šerbetas. Užvirinkite vandenį su cukrumi. Užvirinkite apelsinų sultis ir virkite, kol liks pusė tūrio. Nuo verdančių sulčių nugriebkite putas. Sumaišykite cukraus sirupą su sultimis ir pagal skonį pagardinkite citrinų sultimis. Mišinį nukoškite. Šerbetą šaldykite šaldiklyje, kartais pamaišykite.

Pasiflorų padažas. Virinkite apelsinų sultis su cukrumi, kol skystis sutirštės. Išimkite iš pasflorų kauliukus nir sudėkite vaisius į padažą. Palikite padažą atvėsti. Supjaustykite 2 nuluptų apelsinų skilteles ir sumeskite jas į pasiflorų padažą. Padažą patiekite su šerbetu ir apelsinų bei šokolado pyragu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668