Vyniotinis su dešra receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vyniotinis su dešra


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2765 kcal

T e š l a i:
250 g miltų,
1/2 stiklinės pieno,
mielių,
2 šaukštai taukų,
druskos.

Į d a r u i:
1 šaukštas riebalų,
2 šaukštai miltų,
1 šaukštas tirštos pomidorų košės,
100 g dešros.


GAMINIMAS:

Mieles ištrinkite su cukrumi, atskieskite pienu, supilkite dalį miltų, druską bei taukus, užmaišykite tešlą ir leiskite jai pakilti. Pakilus, sudėkite likusius miltus, tešlą išminkykite, iškočiokite piršto storumo lakštą.

Miltus pakepinkite riebaluose. Į juos sudėkite pomidorų košę ir sumaltą dešrą. Pakepinus atskieskite sultiniu ar vandeniu tiek, kad būtų tiršta košė. Šiuo įdaru aptepkite tešlą ir suvyniokite. Vyniotinį supjaustykite atskiromis bandelėmis, sudėkite jas stačias į keptuvą ir iškepkite. Vyniotinį paduokite karštą su pomidorų padažu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668