Daiginti kviečiai su varške receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Daiginti kviečiai su varške


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1150 kcal

250 g daigintų kviečių,
200 g varškės,
1 šaukštas aliejaus,
1/2 šaukšto sutrintų kmynų,
druskos.

GAMINIMAS:

250 g kviečių, trinant rankomis, gerai nuplaukite ir pamirkykite 24 valandas. Išmirkytus kviečius plonu sluoksniu suberkite į plokščią indą ir daiginkite kambaryje 2-3 dienas (sudygę kviečiai turės šakneles).

Jei sudaiginti kviečiai kvepia rūgštimi, juos reikia vandeniu kelis kartus perplauti. Sudaiginti kviečiai sutrinami arba sumalami. Varškę ištrintą su aliejumi ir prieskoniais, pasūdykite, susluoksniuokite su maltais kviečiais. Paduokite su virtomis bulvėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668