Džiovintais vaisiais įdaryta kiaulienos šoninė receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Džiovintais vaisiais įdaryta kiaulienos šoninė


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2330 kcal

1 kg kiaulienos šoninės su šonkauliais,
3-4 obuoliai,
150 g džiovintų slyvų,
1 šaukštas miltų,
druskos,
pipirų,
500 g bulvių.


GAMINIMAS:

Mėsą atpjaukite nuo šonkaulių ir apibarstykite pipirais bei druska. Kubeliais supjaustytus obuolius ir nuplautas slyvas sukimškite į tarp mėsos ir šonkaulių susidariusį plyšį ir užsiūkite.

Įdarytą šoninę apkepinkite keptuvėje, užpilkite vandeniu ir uždengus troškinkite. Baigiant troškinti, į padažą įberkite miltų, galima įdėti 1 šaukštą obuolių košės. Paduokite su virtomis bulvėmis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668