Užpiltas obuolių pyragas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Užpiltas obuolių pyragas


INGREDIENTAI:

500 g obuolių,
keli šaukštai cukraus,
cinamono.

U ž p i l u i:
6 šaukštai miltų,
2 šaukštai margarino,
4 šaukštai cukraus,
sodos.


GAMINIMAS:

Nuluptus obuolius supjaustykite skiltelėmis, sudėkite į keptuvę ir uždengus patroškinkite. Obuoliams suminkštėjus, suberkite cukrų bei cinaminą ir išmaišykite. Margariną ištirpinkite. Miltus sumaišykite su soda ir cukrumi ir maišant pilkite juos į margariną.

Maišykite, kol susidarys vienodo dydžio trupiniai. Jais užpilkite keptuvėje patroškintus obuolius ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje, kol aprausvės. Paduokite tame pačiame inde, kuriame kepė.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668