Silkės užkandėlė su džiovintomis slyvomis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Silkės užkandėlė su džiovintomis slyvomis


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

1 silkės filė,
40 g fermentinio sūrio,
keleto svogūnų laiškų ar poro,
1 didelės morkos,
10-12 džiovintų slyvų,
1 skiltelės česnako,
2 šaukštų majonezo,
1 šaukšto švelnaus kečupo,
trupučio aliejaus,
cinamono,
druskos.

GAMINIMAS:

Morką nuskuskite ir bulvių skustuku nugremžkite plačias plonas morkos juostas. Jas dėkite į keptuvę su trupučiu aliejaus ir šiek tiek apkepkite. Tada pabarstykite cinamonu, druska. Silkės filė išilgai supjaustykite į 4 juosteles.

Paruoškite 4 silkės ilgio fermentinio sūrio šiaudelius. Dėkite po du silkės ir fermentinio sūrio šiaudelius, 2-3 svogūno laiškus, apsukite atvėsusiomis morkų juostelėmis. Šalia patiekite džiovintas slyvas, įdarytas majonezu ir kečupu, sumaišytu su smulkintais česnakais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668