Pudingas su kremu ir vaisiais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pudingas su kremu ir vaisiais


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2895 kcal

P u d i n g u i:
1 litras pieno,
4 šaukštai bulvių krakmolo,
6 šaukštai cukraus,
2 tryniai,
vanilės lazdelė.

K r e m u i:
1 šaukštas sviesto,
1 šaukštas miltinio cukraus,
2-3 šaukštai kakavos,
500 g kriaušių,
2 šaukštai cukraus,
2 stiklinės vandens.


GAMINIMAS:

Pieną su vanilės lazdele užvirinkite, sudėkite su cukrumi ištrintus trynius ir praskiestą bulvių krakmolą. Pakaitinkite, supilstykite į mažus šaltu vandeniu perplautus puodelius ir atšaldykite. Kriaušes nulupkite, perpjaukite pusiau ir, išėmus sėklines, sumeskite į parūgštintą vandenį, kad nepajuostų.

Vandenį su cukrumi užvirinkite, sudėkite kriaušes ir virkite, kol suminkštės. Išvirusias kriaušes išgriebkite koštuvu, kad vanduo nuvarvėtų. K r e m u i sviestą ištirpinkite, sudėkite cukrų, kakavą ir išmaišykite.

Į plokščią stiklinį indą išverskite iš puodelių pudingą. Ant kiekvieno uždėti apvirintą kriaušę, užpilkite šiltu kremu ir atšaldykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668