Puošnus įdarytų daržovių ir kumpio vamzdelių rinkinys receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Puošnus įdarytų daržovių ir kumpio vamzdelių rinkinys


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2280 kcal

2 silkės,
2 rauginti agurkai,
2 salierai,
2 obuoliai,
200 g bulvių,
200 g keptos veršienos,
100 g virto kumpio,
1 stiklinė majonezo,
druskos,
salotų.


GAMINIMAS:

Silkes išmirkykite, nulupkite ir išimkite kaulus. Daržoves ir mėsą supjaustykite smulkiais kubeliais, pasūdykite ir, užpylus majonezu, gerai išmaišykite. Šiomis salotomis galima įdaryti pomidorus arba vamzdeliais susuktas virto kumpio riekelėmis.

Į pomidorus pridėkite kokio nors užkandinio sviesto, pavyzdžiui, paruošto iš 50 g sviesto ir 150 g šprotų, silkių ar kapoto kumpio. Į išilgai perpjautas, išskobtas ir nuluptas agurkų puseles ptidėkite mėsos ar žuvies salotų su majonezu. Mėsos salotoms skirtą smulkiai supjaustytą paukštieną ar kepsnio mėsą (galima įmaišyti troškintų žaliųjų žirnelių) apipilkite majonezo.

Paduodant lėkštę išklokite salotų lapais, o ant jų sudėkite pomidorus, agurkus, ir įdarytus kumpio vamzdelius. Papuoškite virto kiaušinio skiltelėmis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668