Virtos kriaušės šokolado padaže receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Virtos kriaušės šokolado padaže


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 960 kcal

300 g kriaušių,
1/2 stiklinės cukraus,
1/2 l pieno,
1 šaukštas bulvių krakmolo,
1 šaukštas kakavos,
vanilinio cukraus.


GAMINIMAS:

Kriaušes nulupkite (paliekant kotelius) ir nesupjaustytas išvirkite pasaldintame vandenyje. Išvirusias kriaušes išgriebkite. Pieną su cukrumi ir prieskoniais užvirinkite, sudėkite praskiestą bulvių krakmolą ir su cukrumi ištrintą kakavą.

Pakaitinkite ir, nuėmus nuo ugnies, maišant atšaldykite. Kremą supilkite į platų stiklinį indą, vainiku sustatykite į jį kriaušes ir patiekite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668