Svogūnų daržovienė su mėsos ir obuolių maltiniais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Svogūnų daržovienė su mėsos ir obuolių maltiniais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1828 kcal

500 g svogūnų,
250 g pomidorų,
1 šaukštas sviesto,
druskos,
cukraus.

M a l t i n i a m s:
250 g maltos jautienos,
250 g maltos kiaulienos,
1 bandelė,
1 šaukštas paruoštų garstyčių,
1 kiaušinis,
druskos,
pipirų,
250 g obuolių,
džiuvėsėlių,
riebalų.GAMINIMAS:

Daržovienei svogūnus nulupkite, supjaustykite į 4 ar 8 dalis, sudėkite į puode ištirpintą sviestą ir uždengus troškinkite, kol suminkštės. Pomidorus, išėmus sėklas, smulkiai supjaustykite ir sudėkite į svogūnus, pasūdykite, įberkite cukraus ir pavirinkite.

M a l t i n i a m s mėsą suminkykite su kiaušiniu, vandenyje ar piene išmirkyta bandele, garstyčiomis ir prieskoniais. Jei tešla skysta, įberkite šaukštą džiuvėsėlių. Obuolius supjaustykite skiltelėmis, įmaišykite į paruoštą mėsą. Suformuokite nedidelius maltinius, juos pavoliokite džiuvėsėliuose ir kepkite karštuose riebaluose. Patiekiant į pusdubenį sudėkite svogūnų daržovienę, o aplink-maltinius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668