Vyšnių plokštainis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vyšnių plokštainis


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 4400 kcal

T e š l a i:
3 stiklinės miltų,
150 g margarino ar sviesto,
1/2 stiklinės cukraus,
2 kiaušiniai,
truputis druskos,
kėlimo miltelių,
pieno.

P a p u o š i m u i:
1 l vyšnių,
1 l pieno,
5 šaukštai bulvių krakmolo,
vanilinio cukraus.


GAMINIMAS:

Kiaušinius, druską, margariną ir cukrų gerai išsukite, dalimis supilkite miltus, sumaišytus su kėlimo milteliais, bie pieną ir suminkykite tešlą. Iškočiokite lakštą, išklokite juo riebalais išteptą skardą ir iškepkite.

Išvirkite tirštą vanilinį kisielių ir užpilkite ant atvėsusio plokštainio. Vyšnias, išėmus kauliukus, gražiai sudėkite į ataušusį kisielių. Vietoj vanilinio kisieliaus plokštainį galima užpilti plakta grietine.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668