Žiedinių kopūstų sriuba su mėsos kukuliais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žiedinių kopūstų sriuba su mėsos kukuliais


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1070 kcal

2 vidutiniai žiediniai kopūstai,
3 šaukštai avižinių dribsnių,
druskos.

K u k u l i a m s:
250 g maltos mėsos,
1 kiaušinis,
druskos,
petražolių lapelių.


GAMINIMAS:

Žiedinius kopūstus išvirkite pasūdytame vandenyje. Galveles nupjaukite, o kotą ir lapelius sumalkite. Į vandenį, kuriame virė kopūstai, sudėkite avižinius dribsnius ir sumaltą kopūstų tyrę.

Mėsą suminkykite, įmuškite kiaušinį ir pasūdykite, išmaišius padarykite kukulius, sudėkite į verdančią sriubą ir išvirkite. Patiekiant sudėkite žiedinius kopūstus ir įberkite supjaustytų petražolių lapelių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668