Sklindžiai su šviežiomis uogomis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sklindžiai su šviežiomis uogomis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1860 kcal

2 kiaušiniai,
8 šaukštai miltų,
1 stiklinė pieno,
1 šaukštas riebalų,
200 g uogų,
1/2 stiklinės cukraus,
1/2 stiklinės grietinės,
druskos.

GAMINIMAS:

Pieną suplakite su tryniais, suberkite miltus, įberkite trupuį druskos, sudėkite išplaktus baltymus, sumaišykite ir nedidelėje keptuvėje kepkite sklindžius. Ant kiekvieno sklindžio uždėkite po šaukštą cukrumi apibarstytų uogų ir susukite.

Patiekiant ant kiekvieno skilndžio uždėkite po šaukštą su cukrumi išplaktos grietinės. Vietoj grietinės galima naudoti kiaušinio baltymo.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668