Skani skardoje kepta plekšnė su špinatais, alyvuogėmis ir pomidorais (Jamie Oliver) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skani skardoje kepta plekšnė su špinatais, alyvuogėmis ir pomidorais (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Ypač tyro alyvuogių aliejaus,
2 nuluptos ir griežinėliais pjaustytos česnako skiltelės,
1 taurė Chardonnay,
800 g konservuotų slyvinių pomidorų,
150 g juodųjų alyvuogių be kauliukų,
1 didelė sauja šviežių bazilikų,
2 ančiuvių filė,
4 po 200 g plekšnių filė be odelių,
jūros druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų,
4 rozmarinų šakelės arba kokteilinės lazdelės,
3 didelės saujos jaunų plautų špinatų.

GAMINIMAS:

Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių. Imkite mažą kepimo skardą, tokią, kad tilptų žuvis. Uždėkite skardą ant vidutinio karščio viryklės, įpilkite šiek tiek alyvuogių aliejaus ir lėtai pakepinkite pjaustytus česnakus, kad suminkštėtų.

Prieš jiems pakeičiant spalvą įpilkite vyno ir pavirkite minutę, paskui sudėkite pomidorus. Perskelkite juos šaukštu, tada sumažinkite ugnį, kad lėtai troškintųsi, kol ruošite plekšnę.

Virtuvės kombainu smulkiai sukapokite ar sumalkite alyvuoges, bazilikus ir ančiuvių filė, paskui įpilkite alyvuogių aliejaus, kad pasidarytų tepama tyrė. Ant lentelės sudėkite plekšnių filė taip, kad tas šonas, kur buvo odelė, būtų apačioje, ir įtrinkite juodaisiais pipirais. Tyrę padalykite į 4 dalis ir aptepkite visus filė gabaliukus.

Suvyniokite juos nuo uodegos krašto kaip vyniotinį ir perverkite nusmailinta rozmarinų šakele arba kokteiline lazdele. Į pomidorų padažą įberkite prieskonių, tada žuvies filė sudėkite vieną prie kitos ant padažo.

Apšlakstykite alyvuogių aliejumi ir kepkite įkaitintoje orkaitėje 15 minučių. Padažas ir plekšnė suteikia skonio vienas kitam, ir tai yra nuostabu. Sudėkite žuvį į 4 pašildytas lėkštes, o padažą vėl užkelkite ant viryklės ir minutei sumeskite špinatus-jie graitai suminkštės. Prikrėskite prie žuvies špinatų padažo ir kirskite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668