Puode kepta višta su granatais ir špinatais (Jamie Oliver) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Puode kepta višta su granatais ir špinatais (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 kg višta arba fazanas,
100 g rikotos sūrio,
1 saujelė šviežių čiobrelių lapelių,
jūros druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų,
alyvuogių aliejaus,
1 gumulėlis sviesto,
1 nulupta ir smulkiai pjaustyta česnako skiltelė,
1/2 taurės baltojo vyno,
1 granato sėklos be žievelės ir geltonos šerdies,
2 didelės saujos kruopščiai plautų špinatų.

GAMINIMAS:

Nuplaukite paukščio blauzdeles, šlauneles ir krūtinėles arba paprašykite, kad tai padarytų mėsininkas. Dubenėlyje sumaišykite rikotą su smulkiai pjaustytais čiobreliais.Įberkite truputį prieskonių. Dviem pirštais atsargiai atplėškite krūtinėlės, šlaunelių ir blauzdelių odelę.

Arbatiniu šaukšteliu į tuos plyšelius prikrėskite rikotos mišinio, paskui odelę užtraukite, kad plyšeliai užsivertų. Įkaitinkite orkaitę iki 220 laipsnių. Vištą įtrinkite prieskoniais, į puodą, tinkamą kepti orkaitėje, įpilkite šiek tiek alyvuogių aliejaus ir 5 minutes pakepinkite jame šlauneles ir blauzdeles, kad apskrustų ir pagelstų.

Sudėkite krūtinėles odelėmis į viršų, įmeskite gumulėlį sviesto, suberkite česnakus ir supilkite vyną. Įkiškite į įkaitintos orkaitės viršų ir kepkite 25 minutes, paskui sudėkite granatų sėklas ir kepkite dar 5 minutes-per tą laiką šlaunelių mėsa turi visiškai iškepti, odelės apskrusti.

Ištraukite puodą iš orkaitės ir vėl uždėkite ant viryklės. Sumeskite špinatus ir patroškinkite. Puodo dugne susidarys šiek tiek puikaus naminio padažo. Paragaukite, ar užtenka prieskonių-turi būti skanu. Tada į kiekvieną lėkštę dėkite po krūtinėlę, blauzdelę ir šlaunelę su špinatais ir granatais viduje ir aplink. Apšlakstykite naminiu padažu ir patiekite su paprastomis virtomis bulvėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668