Irisiniai sezamų paplotėliai (Jamie Oliver) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Irisiniai sezamų paplotėliai (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

455 g cukraus,
200 g sezamų grūdelių.

GAMINIMAS:

Užkaiskite puodą ant vidutinės ugnies, suberkite cukrų ir įpilkite 8-10 šaukštų vandens. Išmaišykite šaukštu-pasidarys sirupas. Virkite, kol sirupas taps aukso spalvos (tik per daug nemaišykite, nes sirupe susidarys cukraus kristalų, o jūs to nenorite), paskui suberkite sezamų grūdelius ir toliau virkite, kol atsiras tamsus auksinis atspalvis.

Karamėlę su sezamais supilkite į aliejumi pateptą neprisvylančią skardą. Peiliu išplokite ją iki maždaug 0,5 cm storio (jei galite, tai ir dar ploniau). Per 15 minučių karamelė atauš ir turėsite didelį karamelinį sezamų paplotį.Sulaužykite kaip jums patinka.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668